• Grill podwójny gładki i ryflowany gazowy na gaz ziemny 2 x 3000 W 20 mbar

2203.91
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki Brak

Zamówienie telefoniczne: 882653443

Zostaw telefon
Numer producenta: Royal Catering 10010116
Gastronomiczny grill gazowy, dzięki dwóm wbudowanym elementom grzewczym o łącznej mocy 6000 W, pozwoli na szybkie usmażenie potraw. Szeroka płyta grzewcza o powierzchni 60 x 40 cm zmieści kilka dań jednocześnie, a wysokie ranty chronią je przed wiatrem oraz zapobiegają rozpryskiwaniu się tłuszczu na powierzchni roboczej. Część płyty jest ryflowana, co pozwala na skuteczne odprowadzenie tłuszczu z potraw, a także zostawia charakterystyczny wzorek.
Każda grzałka jest sterowana niezależnie za pomocą dwóch nowoczesnych termostatów, służące do płynnej regulacji temperatury. Umożliwia to ustawienie różnych poziomów ciepła jednocześnie. Z uruchomienie elementów grzewczych odpowiadają dwa piezoelektryczne zapalniki. Energooszczędność i wydajność urządzenia to zasługa optymalnego zużycia gazu 0,6 m³/h.
Płytę grzewczą wykonano ze stali węglowej, charakteryzującej się dobrym pochłanianiem i utrzymywaniem ciepła. Jest ona również gładka, co zapobiega przyleganiu smażonych potraw. Do konstrukcji obudowy wykorzystano stal szlachetną, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczna i trwałe zabrudzenia. Łatwe czyszczenie sprzętu jest zapewnione przez wbudowany ociekacz na tłuszcz. O stabilność urządzenia dbają gumowe antypoślizgowe nóżki.
Cechy produktu:
  • - Wydajność - optymalne użycie gazu 0,6 m3/h,
  • Użyteczność - dwa elementy grzewcze regulowane niezależnie, ryflowana część płyty
  • Łatwe czyszczenie - obudowa wykonana ze stali oraz ociekacz do tłuszczu,
  • Mobilność - kompaktowy rozmiar i niewielka waga ułatwia przenoszenie i transport.
   
W zestawie:
  • podwójny grill gazowy RCGL 65GE20H
  • - instrukcja PL
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.